نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: همسر حسود و بداخلاق...

681
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر حسود و بداخلاق...

سلام
    من 34 سالمه و حدود دوساله که ازدواج کردم با همسرم حدود 9 سال اختلاف سنی دارم
    همسرم اصلا مهربون نیست و بلد نیست با دیگران مهربون باشه تا زمانی که بدونه یه نفر منفعتی براش داره، با اون برخورد مناسب داره فقط همین...
    با تمام خانواده من مشکل پیدا کرده و بلد نیست مهربون و با محبت باشه...
    به عنوان مثال اوایلی که ازدواج کرده بودیم مادرم خیلی ذوقش رو میکرد که عروس داره و دوست داشت که مثل دخترش باشه اما رفتاراش و نیش و کنایه هاش به مادرم باعث شده که رابطشون با هم خراب بشه مثلا اوایل که عقد بودیم وقتی میومد خونه ما اگر مادرم کاری رو بهش محول میکرد که انجام بده با پر رویی در میومد میگفت من انجام نمیدم بعد که خصوصی ازش میپرسیدم چرا دلش رو شکستی مادرم داره ذوقت رو میکنه و دوست داره عروسش مثل دخترش باشه در جوابم میگفت نمیخوام رو بهش بدم که بعدم سوارم بشه و همه کاراش رو بندازه رو دوش من... کی دیده عروس و مادر شوهر مثل مادر و دختر باشن
    پدرم خیلی دوستش داشت و همیشه به محض دیدنش پیشونیش رو بوس میکرد و بهش عروس گلم خطاب میکرد اما بعدا که دید از پدرم منفعتی بهش نمیرسه شروع کرد با نیش و کنایه با اون حرف زدن و همین رفتارش باعث ناراحتی اونا شده
    من سعی کردم با رفتارم مهربونی رو بهش یاد بدم حتی زمانی که ناراحت و عصبانیه نوازشش کردم و دلجویی کردم ازش اما اون زمان عصبانیت فقط به خانواده من بد و بیراه میگه
    به همه کس حسادت میکنه
    میگه چرا همه باید زندگشون خوب باشه ولی ما نه... (ما زندگی بدی نداریم ... ماشین داریم و خونه هم مال پدرمه و درآمد نمیگم خوب اما معقولی دارم و نیازهای خودمون رو میتونیم برآورده کنیم تو این دوسال 5 بار مسافرت رفتیم)
    الان حدود یک ماهه بارداره و به خاطر همین رفتاراش و نیش و کنایه هاش تقریبا همه ازش دوری میکنن و احوالش رو نمیپرسن و سره همین قضیه بدتر بد و بیراه میگه مثلا از صبح میره خونه خواهرش شب که برمیگرده شروع میکنه به مادرم بد و بیراه گفتن که امروز مادرت نکرد یه احوالی ازم بپرسه مثلا دارم براش نوه میارم... خب با این اخلاق و رفتارش که حتی من که شوهرشم از نیش و کنایه هاش در امان نیستم چطور توقع داره کسی بهش محبت کنه و احوالش رو بپرسه...
    اینا رو به خودش هم گفتم که جلوی زبونت رو بگیر اما جوابم رو میده که من رک هستم و نمیتونم حرفم رو نزنم...

اگه میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم زندگیم رو نجات بدم
    نگران بچه هم هستم که به دنیا اومد اونم مثل مادرش بشه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسر حسود و بداخلاق...

درود

شما که دوسال است بدی های همسرتان را دیدید. باید جدا می شدید نه اینکه از چنین شخصی بچه دار بشوید و حالا نگرانی بچه هم اضافه بشود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    تبریک میگم بابت پدر شدنتون
    ببینید وقتی خانم شما از اول بهتون گفت به مادر شما رو نمیده ک بعدا سوار بشه پس این طرز فکر خودش هست ک وقتی کسی بهش محبت و لطفی بکنه اون سواستفاده میکنه ازش
    پس شما با محبت بیش از حد و بیجا به ایشون باعث شدین ک اون به کارش ادامه بده تا بیشتر شما را تو مشتش بگیره
    الانم ک باردار هست و شما نمیتونید کار زیادی بکنید چون ممکنه به بچه آسیب برسه گرچه همین طرز فکر و خصامت رفتاریشون روی بچه تاثیرات مخرب داره و باعث عصبی و زودرنج شدن و ضعیف شدن بچه میشه
    شما خیلی دیر به فکر چاره افتادین
    الان تنها کار برای شما اینه ک از خانم تون بخواین ک به مشاوره مراجعه کنین.
    درضمن وقتی ایشون با منت میگن دارن برای مادرتون نوه بیارن شما با شوخی بگین مادرم پسر دسته گلی مثه من اورد و تربیت کرد و تحویل تو داد چه گلی به سرش زدی ک الان از اون انتظار داری
    بهتره با شوخی جواب حرفاشون را بدین و وقتی ناراحت شدن بگین منم مثه خودت رک هستم دیگه.

حتما باید برای نجات سلامتی و اینده فرزندتون به مشاوره مراجعه کنید به اتفاق همسرتان.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    درود

شما که دوسال است بدی های همسرتان را دیدید. باید جدا می شدید نه اینکه از چنین شخصی بچه دار بشوید و حالا نگرانی بچه هم اضافه بشود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)